Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 48

Dr. Hoffa Albert: A massage mesterfogásai. Fordította dr. Filep Gyula. Bp., 1900, Dobrowosky és Franke. Fűzött papírkötés, kopottas állapotban.
17178.

1 000 HUF
17179.

1 800 HUF
1923 Természettudományi Közlöny. Szerk.: Dr. Gorka Sándor. LV. kötet. 799 (helyesen 803)-806.,808. füzetek. Nem teljes évfolyam, a 807. füzet, 1923 szept.-okt. hiányzik.+Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz. Szerk.: Gorka Sándor. CXLI-CXLIV. pórfüzet. 1921. évi LIII. pótfüzethez. Bp.,1923-1921, Kir. M. Természettudományi Társulat. VIII+1-256+321-384+80 p. Korabeli aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, gerinc alján apró sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
17180.

2 000 HUF
17181.

1 000 HUF
17182.

3 200 HUF
8,65
9,41
17183.

4 000 HUF
17184.

800 HUF
Orvos a családban I-III. kötet. Szerk.: Dr. Kovács György. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, két kötetből kijáró lapokkal (I.,III. kötet: 16-32. oldalak között.)
17185.

600 HUF
1,62
1,76
A műveltség könyvtára 2 kötete:  Cholnoky Jenő-Littke Aurél-Papp Károly-Treitz Péter: A föld. A föld múltja, jelene és felfedezésének története.; Az élők világa. Növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza-Mágocsy-Dietz Sándor.; Bp.,1906-1907,Athenaeum. Kiadói aranyozott, félbőr-kötésben, bronz plakettel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.
17186.

3 200 HUF
8,65
9,41
Feuer Mária: A firka lélektana. Bp.,2002,Akadémia Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17187.

1 000 HUF
17188.

1 200 HUF
Mayr, dr. Helmut: Kövület Biblia. Megkövesedett ősmaradványok több, mint 500 színes képpel. H.n., Kőország. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17189.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF