https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 141

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jászai Mari: Tükör-játék. Bp., 2002. Kairosz Kiadó, Kiadói kartonálás
16702.

Jászai Mari: Tükör-játék. Bp., 2002. Kairosz Kiadó, Kiadói kartonálás

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
3 db színészekről szóló könyv: Vajda Miklós: Mert szeretet nélkül meghalok, Bajor Gizi és Vajda Ödön szerelme és házassága levelekben, Gál Róbert: Latyi. Legenda és valóság, Jordán Tamás: Hátrametszés.
16703.

3 db színészekről szóló könyv: Vajda Miklós: Mert szeretet nélkül meghalok, Bajor Gizi és Vajda Ödön szerelme és házassága levelekben, Gál Róbert: Latyi. Legenda és valóság, Jordán Tamás: Hátrametszés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Bános Tibor: A pesti kabaré 100 éve. Bp., 2008. Vince Kiadó, Kiadói kartonálás
16704.

Bános Tibor: A pesti kabaré 100 éve. Bp., 2008. Vince Kiadó, Kiadói kartonálás

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Alpatow, Michael: Altrussische Ikonenmalerei. Dresden, VEB VErlag der Kunst. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition + Krím-félsziget képeslapokon
16705.

Alpatow, Michael: Altrussische Ikonenmalerei. Dresden, VEB VErlag der Kunst. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition + Krím-félsziget képeslapokon

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum, 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, megviselt, rossz állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, egy szakadt oldallal, egy hiányzó illusztrációval.
16706.

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum, 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, megviselt, rossz állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, egy szakadt oldallal, egy hiányzó illusztrációval.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
Cs. Tompos Erzsébet, Zádor Mihály, Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1971, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Pereházy Károly (1921-2000) művészettörténész ex libris-szével.
16707.

Cs. Tompos Erzsébet, Zádor Mihály, Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1971, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Pereházy Károly (1921-2000) művészettörténész ex libris-szével.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyv tétel, 2 db:   Gogol: Egy őrült emlékiratai... Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Fordította: Barta Sándor. Bp.,1969, Képzőművészeti Alap Kiadói Vállalat. Kiadói papírmappában, szakadt borítóval, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Megjelent 5150 példányban. +  Gaugin Gemälde. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer, 8 p.+10 t. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
16708.

Vegyes könyv tétel, 2 db: Gogol: Egy őrült emlékiratai... Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Fordította: Barta Sándor. Bp.,1969, Képzőművészeti Alap Kiadói Vállalat. Kiadói papírmappában, szakadt borítóval, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Megjelent 5150 példányban. + Gaugin Gemälde. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer, 8 p.+10 t. Német nyelven. Kiadói papírmappában.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vargyas Lajos: A magyarság népzenéje. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16709.

Vargyas Lajos: A magyarság népzenéje. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Művészettörténeti füzetek, 4 db - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gerő Győző: Az oszmán-török építészet Magyarországon (Dzsámik, türbék, fürdők); Wehli Tünde: Az admonti Biblia; Sz. Koroknay Béla: Magyar reneszánsz könyvkötések. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
16710.

Művészettörténeti füzetek, 4 db - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gerő Győző: Az oszmán-török építészet Magyarországon (Dzsámik, türbék, fürdők); Wehli Tünde: Az admonti Biblia; Sz. Koroknay Béla: Magyar reneszánsz könyvkötések. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Kovács Margit Gyűjtemény. Összeállította: P. Brestyánszky Ilona, M. Várhelyi Vanda. Szentendre,1981, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. André Kertész fotójával Kiadói papírkötés.
16711.

Kovács Margit Gyűjtemény. Összeállította: P. Brestyánszky Ilona, M. Várhelyi Vanda. Szentendre,1981, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. André Kertész fotójával Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei 1. Bp.,1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Lengyel Györgyi: Csak az anyagnak szárnya legyen. Nagy Ferenc faragó népművész. Bp.,1985, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. A művész által aláírt, dátumozott.
16712.

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei 1. Bp.,1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Györgyi: "Csak az anyagnak szárnya legyen." Nagy Ferenc faragó népművész. Bp.,1985, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. A művész által aláírt, dátumozott.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
San Francisco kolostor helyreállítása. 1974. 41p. tervrajzokkal
16713.

San Francisco kolostor helyreállítása. 1974. 41p. tervrajzokkal

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment