https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 237
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1990385
12653
350
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
Pyrker János egri érsek rendeletei 1772-1847
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1993679
12654
350
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
1789 A Magyar Kurír március 14. száma modern védőborítóba kötve
Starting price:
2 800 HUF
1721976
12655
350
0
15000
Printed Materials
Other collectibles
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
1903749
12656
350
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1831-1850 4 db gyónási cédula, 2 db tasakkal.
Starting price:
1 800 HUF
1991055
12657
350
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1838-1882 4 db színes divatkép
Starting price:
1 800 HUF
1991279
12658
350
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1845-1986 Vegyes papírrégiség tétel, kb. 30-40 db, fotók, német nyelvű újságok, marha levél, térkép, kérelmek..stb.
Starting price:
1 200 HUF
1991401
12659
350
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1854 IX. Piusz pápa dogmája Szűz Máriáról. Olasz és latin nyelven. 8p. 24x40 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1991042
12660
350
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1854-1883 7 db színes divatkép, különböző divatlapokból
Starting price:
3 000 HUF
1989983
12661
350
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1904307
12662
350
0
30000
Printed Materials
Other collectibles
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.
A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
1640881
12663
350
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1898653
12665
350
0
20000
Printed Materials
Other collectibles
1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment