Military

Number of items: 93

1941 Német tábori postai bélyegzéssel ellátott levél
12512.

1 200 HUF
cca 1940-1960 3 db katonai fotó 15x8 cm
12513.

1 400 HUF
cca 1920-1940 21 db vegyes katonai fotó
12514.

4 000 HUF
cca 1915 3 db katona és kalauz fotó 6x9 cm
12515.

1 200 HUF
1882 Honvéd végelbocsájtó levél 50x35 cm Szakadásokkal
12516.

5 000 HUF
Vegyes fotó tétel, db, főleg portré fotók, közte Nagykároly, Huszthy Zoltán (1 db), Eperjes, Schvarz Adolf (1 db), valamint egy kartonra ragasztott fénnyomatú portré, keményhátú fotók, változó állapotban, közte kopottak, és sérültek is, 16,5x10,5 cm és 10,5x6,5 cm közötti méretben.
12517.

1 000 HUF
cca 1930-1940 Vegyes katonafotó tétel: életképek, csoportképek, portrék, stb., összesen 15 db, egy részük hátulján feliratozva, különböző méretben
12518.

1 600 HUF
Magyar Néphadsereg vezérezredesi és hadseregtábornoki vállapjai
12519.

3 000 HUF
1932 A Porosz Ménesigazgatóság 200 éves jubileumi ünnepségének megnyitója, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett (Keystone View Company Inc., New York, Berlin), 13×17,5 cm
12520.

1932 A Porosz Ménesigazgatóság 200 éves jubileumi ünnepségének megnyitója, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett ("Keystone View Company Inc., New York, Berlin"), 13×17,5 cm

4 000 HUF
1942 Enzo Galbiati fasiszta tábornok látogatása németországi katonai felvonuláson, sajtófotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett (Weltbild), 13×18 cm
12521.

1942 Enzo Galbiati fasiszta tábornok látogatása németországi katonai felvonuláson, sajtófotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett ("Weltbild"), 13×18 cm

4 000 HUF
Pirospöttyös kisasszonyok: Színes képriportok a magyar női munkatárborokról és a leventelány mozgalomról.60p. Néhány firkával
12522.

3 000 HUF
1917 Tolnai: A világháború naptára az 1917. évre. Rengeteg illusztrációval. Bp., Tolnai. Papírkötésben, sérült, hiányos borítóval.
12523.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF