https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 71

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
15686.
 

Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
15687.
 

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
10,63
EUR
,
11,72
USD
Number of bids:
0
Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
15688.
 

Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
5,63
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
1
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.
15689.
 

Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.
15690.
 

Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
5,63
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
7
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal
15691.
 

A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.
15692.
 

Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15693.
 

Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,38
EUR
,
4,83
USD
Number of bids:
0
Kárpáti György dr.: Itt állok megfürödve. Bp., 1981. Szerzői. Kartonált papírkötésben.
15694.
 

Kárpáti György dr.: Itt állok megfürödve. Bp., 1981. Szerzői. Kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal
15695.
 

Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Ozsváth András: Harcászat 64 mezőn. Bp., 1972. Zrínyi. Sakkönyv. Megviselt kiadói papírborítóban.
15696.
 

Ozsváth András: Harcászat 64 mezőn. Bp., 1972. Zrínyi. Sakkönyv. Megviselt kiadói papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Szabó László: A IX. magyar sakkbajnokság. A magyar sakkélet könyvei. Bp., 1954, Sport. Kiadói papírkötés.
15697.
 

Szabó László: A IX. magyar sakkbajnokság. A magyar sakkélet könyvei. Bp., 1954, Sport. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment