1915 SMS Bodrog a Császári és Királyi Haditengerészet monitor típusú hadihajója, matrózok a fedélzeten; Dunaflottilla / K.u.K. Kriegsmarine Donauflottille / WWI SMS "BODROG" Austro-Hungarian Navy river guard monitor, mariners; Danube Flotilla. photo (fa)
Az Osztrák-Magyar Haditengerészet SMS Sankt Georg páncélos cirkálójának egyik matróza fedélzeti fényszóróval / K.u.K. Kriegsmarine SMS Sankt Georg Panzerkreuzer / WWI Austro-Hungarian Navy SMS Sankt Georg armored cruiser's mariner with spotlight, reflector on board. photo (kopott sarkak / worn corners)
Sinken des von den Dardanellenforts beschossenen französischen Panzerkreuzers "Bouvet" / WWI Austro-Hungarian Navy, K.u.K. Kriegsmarine, Battle of Gallipolli, sinking of French armored cruiser "Bouvet" s: Harry Heusser (EK)
Kriegshafen / Porto di guerra / Osztrák-Magyar Haditengerészet kikötője Polában a hajógyárnál / WWI Austro-Hungarian Navy K.u.K. Kriegsmarine battleships in the dock by the Pula shipyard. G. Fano, Pola. 1916. 13a
1917 Sérült SMS Novara osztrák-magyar haditengerészeti gyorscirkáló az otrantói csata után / K.u.K Kriegsmarine / WWI Austro-Hungarian Navy damaged SMS Novara light cruiser after the Battle of the Strait of Otranto. photo