Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 93

Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:PP kis patina, ujjlenyomat
30445.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:PP kis patina, ujjlenyomat

5 000 HUF
Hűvös László (1883-1973) 1935. Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935. Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph.
30446.

Hűvös László (1883-1973) 1935. "Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935." Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph.

8 500 HUF
22,97
Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. 150 éves a Magyar Tudományos Akadémia Ag emlékérem, lezárt tasakban (30,99g/42mm) T:PP
30447.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" Ag emlékérem, lezárt tasakban (30,99g/42mm) T:PP

3 600 HUF
9,73
10,59
Kiss György (1943-2016) 2012. Adamovszky István emlékérem ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
30448.

Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István emlékérem" ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo.

5 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác jelzett Ag emlékérem (16,14g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina fo.
30449.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzett Ag emlékérem (16,14g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina fo.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Fodor József Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP)
30450.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP)

2 000 HUF
Lapis András (1942-) 1981. 10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza Br emlékérem (42,5mm) T:1
30451.

Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1

3 200 HUF
8,65
9,41
Lapis András (1942- ) 1985. 150 éve született Hermann Ottó - MÉE Szeged / Szeged képviselője - A magyar tudományosság lelkiismerete Br emlékérem (42,5mm) T:1 patina
30452.

Lapis András (1942- ) 1985. "150 éve született Hermann Ottó - MÉE Szeged / Szeged képviselője - A magyar tudományosság lelkiismerete" Br emlékérem (42,5mm) T:1 patina

2 400 HUF
Lapis András (1942-) 1987. MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József Ag és Br emlékérem pár (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30453.

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag és Br emlékérem pár (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

4 600 HUF
12,43
13,53
Lapis András (1942-) DN Petőfi Sándor szülőháza-Kiskőrös Ag emlékérem (15,74g/0,925/32mm) T:PP ujjlenyomat
30454.

Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor szülőháza-Kiskőrös" Ag emlékérem (15,74g/0,925/32mm) T:PP ujjlenyomat

2 400 HUF
Lóránfi Antal (1856-1927) 1897. Gróf Széchenyi István / A soproni Széchenyi szobor leleplezésére 1897. máj. 23. - Sopron megye és Sopron sz. k. város Br emlékérem (119,43g/75mm) T:2 öntési hiba Hungary 1897. Count István Széchenyi / For the unveiling of the Széchenyi statue of Sopron 23. May 1897. Br commemorative medal. Sign.: Antal Lóránfi (119,43g/75mm) C:XF molding error
30455.

Lóránfi Antal (1856-1927) 1897. "Gróf Széchenyi István / A soproni Széchenyi szobor leleplezésére 1897. máj. 23. - Sopron megye és Sopron sz. k. város" Br emlékérem (119,43g/75mm) T:2 öntési hiba Hungary 1897. "Count István Széchenyi / For the unveiling of the Széchenyi statue of Sopron 23. May 1897." Br commemorative medal. Sign.: Antal Lóránfi (119,43g/75mm) C:XF molding error

8 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Szent István / Szent Jobb Br emlékérem (40mm) T:-1 ph.
30456.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40mm) T:-1 ph.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF