https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 73
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1833881
17281
347
0
2000
Books: Tales
Other collectibles
Csukás István: Sün Balázs. Dargay Attila rajzaival. Bp.,1990, Polygon. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1833886
17282
347
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Disney's Tarzan. Bp.,é.n., Lizzy Card. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1834764
17283
347
0
800
Books: Tales
Other collectibles
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,2003, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1834776
17284
347
0
1200
Books: Tales
Other collectibles
Szegedi Katalin: Álomcirkusz. Bp.,é.n,General Press-Csodaceruza. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1834793
17285
347
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1834813
17286
347
0
900
Books: Tales
Other collectibles
Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
1834819
17287
347
0
1400
Books: Tales
Other collectibles
Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1834892
17288
347
0
1200
Books: Tales
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1757393
17289
347
0
100
Books: Tales
Other collectibles
Walt Disney Pocahontas. II. kiadás. Bp., 1996, Egmont. Kiadói papírkötésben. Kötésén kis gyűrődések.
The item is not available
1613940
17290
347
0
100
Books: Tales
Other collectibles
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
1613932
17291
347
0
100
Books: Tales
Other collectibles
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
1758511
17292
347
0
100
Books: Tales
Other collectibles
Edwards Zsuzsanna: Víganvolt Valentin cirkusza és más mesék. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment