Books: Tales Number of items: 73
1820661
17245
347
100
Books: Tales
Other collectibles
2 mesekönyv: Jókai: A Leaotungi emberek és más mesék + Veress Miklós: Égimódi csavargó 1820633
17246
347
Books: Tales
Other collectibles
G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel)
Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1819848
17247
347
Books: Tales
Other collectibles
Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989.
1811969
17248
347
100
Books: Tales
Other collectibles
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos. 1758545
17249
347
100
Books: Tales
Other collectibles
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. 1758495
17250
347
100
Books: Tales
Other collectibles
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban. 1612267
17251
347
100
Books: Tales
Other collectibles
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1604724
17252
347
100
Books: Tales
Other collectibles
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1884840
17253
347
Books: Tales
Other collectibles
2 000 HUF
1614290
17254
347
100
Books: Tales
Other collectibles
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés. 1846476
17255
347
Books: Tales
Other collectibles
F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1833893
17256
347
Books: Tales
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035