Books: Judaica Number of items: 26
1885455
17137
347
Books: Judaica
Other collectibles
P. Brestyánszky Ilona: Budapest zsinagógái. Mudrák Attila fotóival. Bp.,1999,Ciceró. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1955828
17138
347
Books: Judaica
Other collectibles
Kol Jehuda. Héber ábécé és olvasókönyv. Bp.,2000,Makkabi. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
1955862
17139
347
Books: Judaica
Other collectibles
A Peszach Hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. Pészách-ünnep első két estéjére. Tel-Aviv, é.n., "Sinai". Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
1955848
17140
347
2200
Books: Judaica
Other collectibles
Imádságos könyv a tanuló ifjúság és a nagy közönség számára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izráel istentisztelete. Tel-Aviv, é.n., "Sinai." Kiadói kemény-kötésben.
2 200 HUF
1955889
17141
347
Books: Judaica
Other collectibles
1 200 HUF
1955814
17142
347
Books: Judaica
Other collectibles
Venetianer Lajos: A magyar zsidóság története. Különös tekintettel gazdasági és művelődési fejlődésére a XIX. században. Az előszót írta Raj Tamás. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat, 490+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 600 HUF
1955833
17143
347
Books: Judaica
Other collectibles
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói papírkötés. Reprint!
1 000 HUF
1955819
17144
347
Books: Judaica
Other collectibles
Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1956010
17145
347
Books: Judaica
Other collectibles
Siddur Kol Ya'akov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.
1 000 HUF
1942670
17146
347
Books: Judaica
Other collectibles
A zsidó Budapest. Emlékek, szertartások, történelem. Szerk.: Komoróczy Géza. 1-2. köt. Bp., 1995, MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
6 000 HUF
1860657
17147
347
Books: Judaica
Other collectibles
Két évszázad magyar-zsidó költészete. I . Kivirágzás 1840-1919. Összeállította: Köbányai János. Bp., 2015. Múlt és jövő.823p. Volt könyvtári példány.
2 000 HUF
1918356
17148
347
3800
Books: Judaica
Other collectibles
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035