https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 167

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Árgyusi Imre: Ősmagyarok imádkoznak. Bp.,(2006), Magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15760.

Árgyusi Imre: Ősmagyarok imádkoznak. Bp.,(2006), Magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Gróf Széchenyi István naplói. Adalék a nagy hazafi jellemrajzához. Összeáll. Zichy Antal. Bp., 1884, Athenaeum. Korabeli egészvászon kötésben 1t Széchenyi acélmetszetű címképe + 670 p. Előzéklapok nélkül.
15761.

Gróf Széchenyi István naplói. Adalék a nagy hazafi jellemrajzához. Összeáll. Zichy Antal. Bp., 1884, Athenaeum. Korabeli egészvászon kötésben 1t Széchenyi acélmetszetű címképe + 670 p. Előzéklapok nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Varga Ottó: Világtörténet a középiskolák számára. I-III. rész. (Egybekötve.) I. rész.: Ó-kor. (Második, javított és bővített kiadás.) II. rész: Középkor. III. rész: Új-kor. Bp.,[1894]-[1892]-1893,Franklin-Társulat, XIV p.+1 t.(térkép)+148 p;VI+178 p.XVI+244 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (I. 1/2.) sérült.
15762.

Varga Ottó: Világtörténet a középiskolák számára. I-III. rész. (Egybekötve.) I. rész.: Ó-kor. (Második, javított és bővített kiadás.) II. rész: Középkor. III. rész: Új-kor. Bp.,[1894]-[1892]-1893,Franklin-Társulat, XIV p.+1 t.(térkép)+148 p;VI+178 p.XVI+244 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (I. 1/2.) sérült.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
4
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15763.

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,1974, Corvina. Második kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15764.

László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,1974, Corvina. Második kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, A Jászságért Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.
15765.

Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, "A Jászságért" Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Supka Ervin: Adatok a szkíta emlékanyag eredetkérdéséhez. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézetében készült doktori értekezés. Bp., 1935, Egyesült Nyomda, 50 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15766.

Supka Ervin: Adatok a szkíta emlékanyag eredetkérdéséhez. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézetében készült doktori értekezés. Bp., 1935, Egyesült Nyomda, 50 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Falk Miksa: Kor- és jellemrajzok. Bevezetéssel ellátta: Wekerle Sándor. Sajtó alá rendezte: Falk Ernő. Bp.,1903, Révai, 1 t.+XII+455 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.
15767.

Falk Miksa: Kor- és jellemrajzok. Bevezetéssel ellátta: Wekerle Sándor. Sajtó alá rendezte: Falk Ernő. Bp.,1903, Révai, 1 t.+XII+455 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Szabó Ervin: Társadalmi és pártharcok a 48-49-es forradalomban. Révai József tanulmányával. Bp., 1949. Szikra. Félvászon kötésben. 2. kiadás
15768.

Szabó Ervin: Társadalmi és pártharcok a 48-49-es forradalomban. Révai József tanulmányával. Bp., 1949. Szikra. Félvászon kötésben. 2. kiadás

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15769.

Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Achenwall, Gottfried: Staatsverfassung der heutigen vornehmsten europaischen Reiche im Grundrisse, Erster Theil (Einleitung, Spanien, Portugal, England), Göttingen,1790. Vandenhoek und Ruprecht, 368p. Korabeli papírkötésben, első néhány lap szélén sérüléssel / In paper binding some pages edge damaged.
15770.

Achenwall, Gottfried: Staatsverfassung der heutigen vornehmsten europaischen Reiche im Grundrisse, Erster Theil (Einleitung, Spanien, Portugal, England), Göttingen,1790. Vandenhoek und Ruprecht, 368p. Korabeli papírkötésben, első néhány lap szélén sérüléssel / In paper binding some pages edge damaged.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
M. J. Rabaut: Almanach historique de La revolution Francoise pour LAnnée 1792. Paris, 4 db egészoldalas acélmetszettel Korabeli papírkötésben. Kis szakadásokkal
15771.

M. J. Rabaut: Almanach historique de La revolution Francoise pour L'Année 1792. Paris, 4 db egészoldalas acélmetszettel Korabeli papírkötésben. Kis szakadásokkal

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment