Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.