https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 227

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.
12647.

1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
12648.

1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1937 Berlin, Meghívó a Göring által rendezett Nemzetközi Vadászati Kiállítás esti fogadására
12649.

1937 Berlin, Meghívó a Göring által rendezett Nemzetközi Vadászati Kiállítás esti fogadására

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
1938 A XXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus énekrendje, 35p
12650.

1938 A XXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus énekrendje, 35p

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1938 Calendario Brasil historico Debret, brazil naptár, kicsit sérült
12651.

1938 Calendario Brasil historico "Debret", brazil naptár, kicsit sérült

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
1938 A Magyar Élet chicagói emigráns folyóirat IX: évf. 1. száma.
12652.

1938 A Magyar Élet chicagói emigráns folyóirat IX: évf. 1. száma.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1938 Az Árverési Közlöny 19 évf.3. rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
12653.

1938 Az Árverési Közlöny 19 évf.3. rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.
12654.

1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, Magyarság-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
12655.

1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1938 A Köbányai Serfőző és Szent István Tápszerművek rt. Évi jelentése és zárszámadása. 16p.
12656.

1938 A Köbányai Serfőző és Szent István Tápszerművek rt. Évi jelentése és zárszámadása. 16p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1938-1991 9 db kiállítási, aukciós katalógus és építészeti folyóirat, közte: Lydia Schouten, Csontó Lajos, Műcsarnok 1938. évi őszi tárlat
12657.

1938-1991 9 db kiállítási, aukciós katalógus és építészeti folyóirat, közte: Lydia Schouten, Csontó Lajos, Műcsarnok 1938. évi őszi tárlat

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1938 Újdonságok ismertetője Grill Károlya Könyvkiadó vállalatától, 8p
12658.

1938 Újdonságok ismertetője Grill Károlya Könyvkiadó vállalatától, 8p

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment