Books: Social sciences Number of items: 50
1642470
17250
346
Books: Social sciences
Other collectibles
Lénárd Ferenc: A lélektan útjai. Bp., 1947, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas és kissé foltos gerinccel.
1642576
17251
346
Books: Social sciences
Other collectibles
Lénárd Ferenc: Emberismeret. Általános lélektan.
Bp. 1948, Egyetemi Ny. 134 l., IV t. (képek). Számos szövegközti és egész oldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben
1646893
17252
346
Books: Social sciences
Other collectibles
Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek
Franklin-Társulat, 1942. Kiadói papírkötésben.
1827797
17253
346
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
1871692
17254
346
Books: Social sciences
Other collectibles
3 000 HUF
1647281
17255
346
Books: Social sciences
Other collectibles
Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. fordította Haraszti Gyula.
Bp. 1898, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
1647383
17256
346
Books: Social sciences
Other collectibles
27 darab, nagyrészt társadalomtudományi tematikájú könyv egy tételben, jó kiadásokkal, közte MTA is.
1 600 HUF
1647287
17257
346
Books: Social sciences
Other collectibles
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876.
MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
1 000 HUF
1647285
17258
346
Books: Social sciences
Other collectibles
Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875,
1642589
17259
346
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
1647058
17260
346
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
1750963
17261
346
100
Books: Social sciences
Other collectibles
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035