Number of items: 296

Benedek Elek: Erdélyi népmondák. Magyar Nép Könyvtára 18. sz. Kolozsvár/Cluj, 1926, Minerva, 116 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított gerinccel, és kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel, tollas bejegyzéssel.
17585.

1 000 HUF
Wass Albert: A titokzatos őzbak. Történetek egy ember életéből. Bp.,1941, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító hátoldalán kis hiánnyal.
17586.

3 000 HUF
Wass Albert: Csaba. Bp., 1940, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17587.

2 000 HUF
Wass Albert: Farkasverem. 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17588.

2 000 HUF
Wass Albert: Mire a fák megnőnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon kötés, belül a címlap vágott.
17589.

2 000 HUF
17590.

3 000 HUF
Vadas György: Wagner Richárd világnézete. Vác, 1929, Pestvidéki Nyomda, 58+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Vadas György által  Dr. Löwenheim Miksa rabbi, vallástanár részére dedikált példány.  Löwenheim Miksa kedves, jó barátomnak őszinte szeretettel, Vác, 1929. ápril. 3.
17591.

Vadas György: Wagner Richárd világnézete. Vác, 1929, Pestvidéki Nyomda, 58+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Vadas György által Dr. Löwenheim Miksa rabbi, vallástanár részére dedikált példány. "Löwenheim Miksa kedves, jó barátomnak őszinte szeretettel, Vác, 1929. ápril. 3."

3 000 HUF
17592.

1 200 HUF
17593.

2 800 HUF
7,57
8,24
17594.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatotta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Első kiadás. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, az elülső papírborítót az elülső kötéstáblára kasírozták.
17595.

2 000 HUF
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. Kiadói kissé kopott műbőr-kötésben. 1931-es kiadás reprintje. Számozott (500/322.) példány.
17596.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF