https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 29
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1962466
17474
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1962501
17475
346
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással
The item is not available
1962481
17476
346
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Pastorale. Reich Károly rajzaival. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés
The item is not available
1047420
17477
346
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó, 313. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
1967517
17478
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Állami Nyomda, bélyegblokkok gyűjteménye 1934-1987. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1967527
17479
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Tizenöt éves a munkásőr. Bp., Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1967542
17480
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
2 db minikönyv - Világbajnokság zöld gyepen + Az Újpesti Dózsa 30 éve. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1967509
17481
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség életéből. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1967531
17482
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
A Magyar Posta és az UPU. 2 db minikönyv, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1962470
17483
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1962486
17484
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Paprikaszagú levegőben. Szeged, 1974. Szegedi Nyomda. Könyvárusi forgalomba nem került. Csak 450 pld. Műbőr kötésben, papír védőborítóval.
Starting price:
1 000 HUF
1962477
17485
346
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, kis kopással
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment