https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 174
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1822123
15585
345
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kövesdán Zsuzsa: Adriától az Óceánig. Bp.,2006, Mode&Style Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1792674
15586
345
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vargha Balázs: Állok Dunánk szélén,a pesti parton
Tankönyvkiadó, 1984. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 1774371
15587
345
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai közlemények. 77. kötet 2. sz. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, kissé gyűrött elülső borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1791992
15588
345
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bibliotheca Világatlasz.
Szerkesztette: Dr. Kéz Andor és Dr. Takács József Budapest, é.n. 204 l + 48 l kép Kiadói félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1807282
15589
345
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1719339
15590
345
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Benkő Elek: A középkori Keresztúr-szék régészeti topográfiája. Varia Archaeolgica Hungarica V. Bp.,1992, MTA, 272 p.+ 84 t.(fekete-fehér fotók)+ 3 kihajtható térkép. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődés, egyébként jó állapotban. Ritka!
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1790834
15591
345
0
2200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1789137
15593
345
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1809477
15595
345
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tessedik városa hajdan és ma. Vezető a szarvasi Tessedik Sámuel Múzeum állandó kiállításához. Szarvas,1979, Tessedik Sámuel Múzeum. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1793133
15596
345
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vay Márton: Zengő- Ökológia, politika és társadalmi mozgalmak a Zengő- konfliktusban. Bp., 2005. Védegylet. 1796267
15597
345
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
The item is not available
1791927
15598
345
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment