https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 47
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1819432
16982
345
0
4800
Books: Social sciences
Other collectibles
Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1791028
16983
345
0
1400
Books: Social sciences
Other collectibles
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1834997
16984
345
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1833148
16985
345
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor.
Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1833581
16986
345
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
The item is not available
1791025
16987
345
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Fordította: Dr. Dienes Valéria. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1808940
16988
345
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1793100
16989
345
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Magyar néprajzi bibliográfia. 2003-2004. Szerk.: Mészáros Borbéla. Fordította: Mente Éva. Bp.,2008, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1763225
16990
345
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1746011
16991
345
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Bihari Péter: Egyetemes és részleges eszthetika. Bp., 1886. Pfeifer Ferdinánd. Lavotta Rezső (1876-1962) karmester zeneszerző tulajdonosi bélyegzésével. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1640362
16992
345
0
2800
Books: Social sciences
Other collectibles
Smolka János: Az átmeneti gazdaság problémái. Államszocializmus vagy államkapitalizmus. Bp., 1917, Benkő Gyula Udvari Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, két felvágatlan lappal.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1819519
16993
345
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Halász Előd: Német-magyar, magyar-német kéziszótár. Bp.,1983-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment