Number of items: 269

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Vál. és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor. Bp.,1989,Móra. Kiadói papírkötés.
17262.

1 200 HUF
17263.

2 800 HUF
7,57
8,24
Cholnoky Viktor: Néhusztán meséiből és egyéb elbeszélések. Bp., 1913, Franklin. Kissé foltos lapokkal, későbbi félműbőr kötésben.
17264.

1 400 HUF
17265.

1 600 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1902. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
17266.

1 000 HUF
Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
17267.

800 HUF
Gonda József: Semper idem. Rovások, feljegyzések, meglátások, impressziók, kritikák. Előszót írta hozzá: Ignotus. Békéscsaba, 1912. Tevan. Fűzve, illusztrált papírborítékban .Szélén gyűrődésekkel .
17268.

1 000 HUF
17269.

5 000 HUF
Kriza János: Vadrózsák III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Bp.,1943, Bibliotheca, 208 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17270.

1 000 HUF
17271.

1 000 HUF
Halmágyi Sándor: Saphira. II. kötet. Kolozsvár, 1859, Szerzői kiadás, 278 p. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17272.

1 200 HUF
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Szíj Rezső. Bp.,1943, Misztófalusi. Kiadói illusztrált papírkötés.   Benne Ady Endre, Móricz Zsigmond, Szabó Dezső, Móra Ferenc, Tamási Áron, és mások írásaival.
17273.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF