Books: Other rarities Number of items: 269
1918635
17346
345
Other collectibles
1 000 HUF
1918645
17347
345
Other collectibles
3 000 HUF
1922310
17348
345
Other collectibles
1918530
17349
345
Other collectibles
1 000 HUF
1922316
17350
345
Other collectibles
Banánosdoboznyi vegyes könyv
1 000 HUF
1938688
17351
345
Other collectibles
1 000 HUF
1938858
17352
345
Other collectibles
Felejthetetlen mondák és legendák. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 2009, Reader's Digest. Első kiadás. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott félműbőr kötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
1938877
17353
345
Other collectibles
1 200 HUF
1957169
17354
345
Other collectibles
Jean Philippe Touissaint: Zidane melankóliája, Esterházy Péter: Touissant reménye. Pécs, 2010. Jelenkor. 31p.
1 200 HUF
1955073
17355
345
Other collectibles
Nagy Endre: A kabaré regénye. Bp., é. n., Nyugat. Kissé kopott vászonkötésben.
1 000 HUF
1905952
18508
345
4800
Other collectibles
Örkény István művei 7 db:
Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
4 800 HUF
1905961
18509
345
Other collectibles
Kertész Imre 3 műve:
Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás.
Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035