Books: Military Number of items: 42
1892169
16612
345
Books: Military
Other collectibles
3 000 HUF
1954698
16613
345
Books: Military
Other collectibles
Angelo Appiotti: Málta felett. A mai háború. A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Fordította: Balogh Barna. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
1955150
16614
345
Books: Military
Other collectibles
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1955163
16615
345
Books: Military
Other collectibles
Kováts Zoltán-Nagy István: Kézi lőfegyverek Típuskönyv, Zrínyi katonai kiadó, Budapest, 1986. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
1 800 HUF
1925630
16616
345
Books: Military
Other collectibles
Jan Durdík-Miroslav Mudra-Miroslav Sada: Firearms. London-New York-Sydney-Toronto, 1981, Hamlyn. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 000 HUF
1954392
16617
345
Books: Military
Other collectibles
Förster-Hoch-Müller: Uniformen europäischer Armeen. Berlin, 1978, Militarverlag. Kiadói kartonálásban, sok illusztrációval.
1 200 HUF
1954397
16618
345
Books: Military
Other collectibles
Liliane und Fred Funcken: Historische Uniformen 3-4. Napoleonischer Zeit. München, 1968. Mosaik Verlag. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval .
1 600 HUF
1956227
16619
345
Books: Military
Other collectibles
Szabó Péter - Számvéber Norbert: A keleti hadszíntér és Magyarország 1941-1943. H.n., Puedlo Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
1957761
16620
345
Books: Military
Other collectibles
Szélinger Balázs-Tóth Marcell: Küzdelem Magyarországért. Harcok hazai földön. A második világháború teljes története. 18. kötet. Kisújszállás, 2010, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1938864
16621
345
4200
Books: Military
Other collectibles
Katonai atlasz. Bp.,2005, Magyar Honvédség Térképész Szolgálata. Kiadói kartonált papírkötés.
4 200 HUF
1892979
16622
345
Books: Military
Other collectibles
8 000 HUF
1819214
16623
345
Books: Military
Other collectibles
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!
Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035