https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 39
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1959883
16823
345
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés.
Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1959903
16824
345
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Urania növényvilág 3 kötete:
Magasabbrendű növények I-II. kötet.; Alacsonyabbrendű növények.; Bp.,1977-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1955576
16825
345
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Velich István - V. Nagy Enikő: Nálunk is megterem. Históriák és tanácsok egzotikus gyümölcs- és fűszernövények neveléséhez. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1822521
16826
345
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka!
Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.
Starting price:
8 000 HUF
1904457
16827
345
0
4800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1577655
16828
345
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1918630
16829
345
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1782706
16830
345
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1847667
16831
345
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Dr. Böő István: A baromfitartás gyakorlata (pecsenyecsirke, tojótyók, pulyka, liba, kacsa, gyöngytyúk. Bp.,1996, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1904676
16832
345
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Domokos János: Dísznövénytermesztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.+
Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1895209
16833
345
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Váncza receptkönyv. Hogyan készül a jó sütemény. 96p.
Starting price:
2 000 HUF
1809553
16834
345
0
14000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment