Books: Architecture, Art Number of items: 169
1891753
16762
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hajnóczi Gyula: Az építészet története. Ókor. Bp.,1969, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. +
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet. Középkor. Bp.,1971, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, apró sérüléssel a gerincen.
2 800 HUF
1891608
16763
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1893296
16764
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1792987
16765
345
3800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1885, Franklin-Társulat, XIII+763 p. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, javított lapszélekkel.
3 800 HUF
1792154
16766
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 400 HUF
1763228
16767
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Schneider Marius: Egyiptomi parasztdalok. Lieder Aegyptischer Bauern. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság, 153-183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Különlenyomat a Kodály Zoltán emlékkönyvből.
2 000 HUF
1697247
16768
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1890351
16769
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Frank Elgar: Vang Gogh. A study of his life and work by Frank Elgar. London,1958, Thames and Hudson. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
1733874
16770
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zádor Anna: Az esztergomi főszékesegyház. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
1890554
16771
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Louis Aragon: A kollázs. Fordította: Bajomi Lázár Endre. Bp.,1969,Corvina. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1890521
16772
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Végvári Lajos: Szolnoki művészet. 1852-1952. Bp., 1952, Művelt Nép. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Megjelent 3000 példányban.
1 000 HUF
1890874
16773
345
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely Zoltán: Madarász Viktor. Magyar Mesterek. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, és bélyegzővel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035