Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 49

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Budapest Sportegyesület Emlékérme 1912-1938 Br emlékérem (59mm) T:2,2- ph.
30497.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. " 'Budapest' Sportegyesület Emlékérme 1912-1938" Br emlékérem (59mm) T:2,2- ph.

2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Magyar Állami Földtani Intézet cserép plakett (70mm) + adományozói papír T:2
30498.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" cserép plakett (70mm) + adományozói papír T:2

1 200 HUF
Pataky Béla (1932-) 1985. Budapest - Vigadó / EAEG 47th Meeting and Technical Exhibition Br érem (70mm) T:1-
30499.

Pataky Béla (1932-) 1985. "Budapest - Vigadó / EAEG 47th Meeting and Technical Exhibition" Br érem (70mm) T:1-

2 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) DN Mathias Rex Hungariae préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán (78x61mm) T:2
30500.

5 000 HUF
Rajki László (1939- ) DN Móricz Zsigmond 1879-1942 egyoldalas, nagyalakú Br plakett (145mm) T:1-,2 kis patina
30501.

Rajki László (1939- ) DN "Móricz Zsigmond 1879-1942" egyoldalas, nagyalakú Br plakett (145mm) T:1-,2 kis patina

14 000 HUF
37,84
41,18
Róna József (1861-1939) 1911. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Br plakett (88x60,4mm) T:2-,3 több ph. Hungary 1911. Hungarian National Association of Fine Arts Br plaque. Sign.: József Róna (88x60,4mm) C:VF,F seveeral edge errors HP 4511.
30502.

Róna József (1861-1939) 1911. "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat" Br plakett (88x60,4mm) T:2-,3 több ph. Hungary 1911. "Hungarian National Association of Fine Arts" Br plaque. Sign.: József Róna (88x60,4mm) C:VF,F seveeral edge errors HP 4511.

3 000 HUF
Rónay Attila (1971-) 2007. Puskás Ferenc 1927-2006 patinázott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,6g/0.999/42,5mm) T:1
30503.

Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,6g/0.999/42,5mm) T:1

3 000 HUF
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse emlékérem hátlapi gipsz nagymintája (135mm) T:1-  Adamo ZE3
30504.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" emlékérem hátlapi gipsz nagymintája (135mm) T:1- Adamo ZE3

3 600 HUF
9,73
10,59
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc aranyozott Br emlékérem dísztokban (40mm) T:PP
30505.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" aranyozott Br emlékérem dísztokban (40mm) T:PP

1 400 HUF
Tóth Sándor (1933-) Br emlékplakett József Attila Emlékbizottság Makó 1971 TS (87mm) T:2 kis foltokban patina
30506.

Tóth Sándor (1933-) Br emlékplakett "József Attila Emlékbizottság Makó 1971 TS" (87mm) T:2 kis foltokban patina

1 000 HUF
Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. 2db-os szocreál emlékplakett tétel (81mm) T:2
30507.

1 000 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe ezüstözött emlékplakett (40mm) T:3 ph. patina karc hajlott
30508.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF