Books: Technics

Number of items: 48

Dr. Zámbó János: Bányászati telepítések analitikája. Bp.,1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,kissé fakó gerinccel. Megjelent 650 példányban.
17313.

3 000 HUF
Magyar László: Az órás. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
17314.

3 600 HUF
9,73
10,59
11
Férfi- és fiúruhák szerkesztése és szabása. Szerk.: Dr. Bugár János. Bp.,1973, Műszaki, 488 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban volt könyvtári példány.
17315.

3 200 HUF
8,65
9,41
17317.

1 600 HUF
17318.

800 HUF
Hevesy Iván: Fényképezés téten. Képmellékletekkel és táblázattal. Hafa, cca 1930. 32p. + 1959 III. nemzetközi művészi fotó kiállítás.
17319.

1 200 HUF
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
17321.

1 600 HUF
Csepel Jármű és Műszaki Kereskedelmi Vállalat 2 db alkatrész katalógusa: MZ 125/I-150/I cm3 motorkerékpár alkatrész katalógusa. I.1. kötet. Szerk.: Dr. Kotulyák Géza.+477 típ. CZ 175 cm3-ES sport motorkerékpár alkatrészkatalógus. I./3. kötet. Szerk.: Dr. Kotulyák Géza. Bp.,1971, Csepel, 98+142 p. Kiadói nyl-kötés.
17322.

"Csepel" Jármű és Műszaki Kereskedelmi Vállalat 2 db alkatrész katalógusa: MZ 125/I-150/I cm3 motorkerékpár alkatrész katalógusa. I.1. kötet. Szerk.: Dr. Kotulyák Géza.+477 típ. CZ 175 cm3-ES sport motorkerékpár alkatrészkatalógus. I./3. kötet. Szerk.: Dr. Kotulyák Géza. Bp.,1971, "Csepel", 98+142 p. Kiadói nyl-kötés.

3 600 HUF
9,73
10,59
Clive Prew: VW Bogár. Fordította: Asbóth László. Bp.,1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17323.

2 000 HUF
Skoda S100, S100L,S110L (de Luxe) személygépkocsi alkatrészkatalógusa. Bp.,én.,Autó- és Alkatrészkereskedelmi Vállalat. 2. kiadás. Kiadói haránt alakú egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
17324.

1 600 HUF
17325.

2 800 HUF
7,57
8,24
Karlovitz Kristóf-Lovász Károly-Tamás György: Autórevű. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17326.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF