Printed Materials Number of items: 343
1909516
13153
344
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
1478403
13154
344
Printed Materials
Other collectibles
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven. 1478380
13155
344
Printed Materials
Other collectibles
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban. 1910031
13156
344
Printed Materials
Other collectibles
1884 Magyaróvári választókerület polgáraihoz szóló felhívás. Nagyméretű hirdetmény két nyelven. 54x70 cm
1 800 HUF
1910026
13157
344
Printed Materials
Other collectibles
1885 Telekkönyvi jegyzőkönyvek közzététele Magyarországnak Királyhágón inneni és túli részében. 5 nyelvű kiadvány. 20 p. 36 p.
1 200 HUF
1940523
13158
344
Printed Materials
Other collectibles
1886-1912 10 db, részben hiányos Vasárnapi Újság
1 200 HUF
1748814
13159
344
Printed Materials
Other collectibles
2 600 HUF
1428024
13160
344
Printed Materials
Other collectibles
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban. 1948000
13161
344
Printed Materials
Other collectibles
1891 Páduai Szent Antal Betegek és Halottak Egylet tagsági könyve, benne az egyet alapszabályával
1 000 HUF
1940600
13162
344
Printed Materials
Other collectibles
1892 Haris, Zwillinger és Társa díszes fejléces számla
1 200 HUF
1952906
13163
344
Printed Materials
Other collectibles
1893 Rendelet a mesterséges borok készítésének és azok forgalomba hozatalának tilalmazásáról szóló 1893. XXIII. t-cz. végrehajtásáról 16p.
2 800 HUF
1952953
13164
344
Printed Materials
Other collectibles
Hutyra Ferenc: Húspárolók és desinfektorok. Bp., 1895. 36p. képekkel
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035