Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 69

1977. 25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény peremén jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30560.

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem (43g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

4 400 HUF
11,89
12,94
1978. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva 51. Bélyegnap - Lajta Z. (55,5x65mm) T:1-
30561.

1978. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva "51. Bélyegnap - Lajta Z." (55,5x65mm) T:1-

1 000 HUF
1979. Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK Ag bélyegérem bontott tokban (22x37mm) T:PP
30562.

1979. "Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK" Ag bélyegérem bontott tokban (22x37mm) T:PP

2 000 HUF
1979. VII. Országos Diáknapok Sopron 1979 ezüstözött fém emlékérem. Szign.: RK (88mm) T:2
30563.

1979. "VII. Országos Diáknapok Sopron 1979" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: RK (88mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
1980. Felszabadulás 1945-1980 Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2
30564.

1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2

2 000 HUF
1980. XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)
30565.

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)

2 000 HUF
1982. VIII. Női Kézilabda Világbajnokság 2db klf jelzett hollóházi porcelán plakett (80x116mm) T:1-,2
30566.

1982. "VIII. Női Kézilabda Világbajnokság" 2db klf jelzett hollóházi porcelán plakett (80x116mm) T:1-,2

1 600 HUF
1987. OKISZ 1987 BNV / A bemutatott kiváló termékért elnökség Br emlékplakett eredeti dísztokban (103x103mm) T:2
30567.

1987. "OKISZ 1987 BNV / A bemutatott kiváló termékért elnökség" Br emlékplakett eredeti dísztokban (103x103mm) T:2

1 600 HUF
1996. A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)
30568.

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)

7 000 HUF
18,92
20,59
2004. Szövetség a békéért, a fejlődésért - Magyaroszág taggá válása / Nem országokat egyesítünk, hanem embereket peremen jelzett Ag emlékérem,tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
30569.

2004. "Szövetség a békéért, a fejlődésért - Magyaroszág taggá válása / Nem országokat egyesítünk, hanem embereket" peremen jelzett Ag emlékérem,tanúsítvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

4 400 HUF
11,89
12,94
DN Marosvásárhelyi Sport Egyesület fém sport díjérem (2x) T:2 ly.
30570.

DN "Marosvásárhelyi Sport Egyesület" fém sport díjérem (2x) T:2 ly.

1 000 HUF
DN II. Rákóczi Ferenc Br emlékplakett falapon, akasztóval (a plakett 90mm) T:2
30571.

DN "II. Rákóczi Ferenc" Br emlékplakett falapon, akasztóval (a plakett 90mm) T:2

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF