Enchiridium Ex Opere Benedicti XIV. P. M. De Sacrificio Missae. Conflatum Ad Usum Sacerdotum. Patavii, 1760, Ex Typographia Seminarii. Apud Joannem Manfre, 16+252 p. Latin nyelven. Viseltes félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
Dr. Karácson Imre: Szent Imre herceg. Élet- és jellemrajz. Függelék: a Szent Imréről szóló himnuszok. Bp.,1911, Szent István-Társulat, 152 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, ragasztott elülső szennylappal.
[Raicsani György (1669-1734:] Bellum contra hostes capitales animae;... A quodam Societatis Jesu sacerdote. Colozae [Kalocsa], 1807, Joannem Tomentsek, 477+7 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel az elülső szennylapon.
Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.