Books: Military

Number of items: 38

Géczi Lajos: Civilek hadifogságban. Dedikált. Bp., 1992. Madách.
16622.

1 200 HUF
A szabadságharc katonai története. Pákozdtól világosig. 1848-1849. Szerk.: Bona Gábor. Bp., 1998, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.   A szerző, Bona Gábor (1948-): hadtörténész dedikációjával H. Szabó Lajos (1931-2016) Bél Mátyás-díjas helytörténész-helytörténeti író névbejegyzésével, magánkönyvtári bélyegzőjével.
16623.

1 600 HUF
16624.

4 000 HUF
16625.

1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.  Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16626.

1 000 HUF
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig Bp., [1934],Szerzői kiadása,(Tolnai-Viktoria-ny.),320+320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16627.

5 000 HUF
16628.

3 000 HUF
16629.

8 000 HUF
Daniel Manana Laino: Harc a Falkland- (Malvin-) szigetekért. 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16630.

1 000 HUF
16631.

2 000 HUF
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval.
16632.

1 000 HUF
16633.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF