5 000 HUF
11
cca 1753-1755 Német nyelvű, kézzel írt imádságos könyv, officium. Rajzolt piros színű címlapokkal, piros színű fejezet címekkel, 139 sz. lev.+2+21 sztl. lev. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az utolsó lapon ceruzás firkával.