Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.
Lénárd Jenő: Dhammó. II. kötet: A negyedik alapigazság. Adalékok a buddhismus fejlődésének történetéhez. Buddhista modernizmus. Bp.,1913,[Franklin-Társulat], 357 p. Kiadói félvászon-kötés, fakó gerinccel.
Hajós József: Az élet titkaiból a modern élettan bölcselete. Székesfehérvár,1921, Szerzői kiadás, (Székesfehérvári Egyházmegyei Könyvnyomda-ny.), 6+461+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Dr. Szentgyörgyi Jordán Károly: A kath. egyház történelme. A tanuló ifjúság használatára. Bp.,1901, Szent István-Társulat, 143 p. Tizenegyedik. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél, a 130. és a 131. oldalakon számos aláhúzással.
Franz Seraph Schmid: Christkatholisches Hausbuch. II. rész. Wien, 1866, Carl Sartori, 1 t.+688+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Zigány Miklós-Fényi András: XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: - - és - -.Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő, 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Negyedik kiadás. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászon-kötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.
Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.