Tétel

Description:

Kisfaludy Sándor munkáji I-II., V-VII. I. kötet: Himfy szerelmei I. rész: Kesergő szerelem. II. kötet: Himfy szerelmei. II. rész: A boldog szerelem. V. kötet: Regék. III. rész. VI. kötet: Regék. IV. rész. VII. kötet: Gyula szerelme. Bp., 1833-1836, Wigand Ottó-Heckenast Gusztáv, 2 p.+1 t. (címkép)+XX+316 p.; 310 p.;4+203 p.;XVIII+268 p.;4+364 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötetből az első 4 lap kijár, foltos lapokkal, intézményi és magánkönyvtári bélyegzőkkel, névbejegyzésekkel.

12 000 HUF
38,59 EUR, 43,17 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.