Photo

Number of items: 370

Balaton-felvidéki tájak légi fotói, 3 db, 13×18 cm
12450.

1 200 HUF
1915 Nógrádverőce vasútállomás 2 db fotó üvegezett keretben 12x10 cm
12451.

3 600 HUF
9,73
10,59
1900 Diakóvári (Djakovo, Đakovo) katedrális, Szent Péter Székesegyház-Bazilika, keményhátú fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett, kissé foltos, 21x13 cm./  1900 Đakovo (Diakóvár, Djakovo) Cathedral, Cathedral basilica of St. Peter, boardphoto, with stamp on the back, little bit spotty, 21x13 cm.
12452.

5 000 HUF
1937 Debrecen, Életképek, 7 db fotó albumlapra ragasztva, 6x6 és6x9 cm-es méretben
12453.

1 200 HUF
1940 Szeged, várostörténeti szempontból érdekes színes felvételek, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 21 db vintage, színes diapozitív, 24x36 mm
12454.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1916 Nagykörös, várostörténeti szempontból érdekes felvételek, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 6 db vintage negatív, 9x12 cm és 4x6 cm
12455.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1922 Kecskemét, várostörténeti szempontból érdekes felvételek, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 10 db vintage negatív, 9x12 cm és 4x6 cm
12456.

3 200 HUF
8,65
9,41
1897 Brassó, a Brassói Cellulose-Gyár Rt., nagyméretű fotó, hátulján pecséttel jelzett, Tomasovszky Imre (1871-1946) erdésznek dedikálva, 16,5×26 cm
12457.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1900 Kalocsai érseki palota, fotó kartonon, körbevágott, 17x24 cm.
12458.

1 800 HUF
1932-1933 Lisszabon, San Geronimo-kolostor (2 db), Belém-torony, 3 db fotó kartonon, aláírtak, a hátoldalakon feliratozva, az egyik kartonon kopásnyomokkal, 17x12 cm és 12x16 cm közötti méretben/
12459.

2 000 HUF
1934 Jeruzsálem, Dávid torony,2 db fotó kartonon, az egyik aláírt, a hátoldalon feliratozva, 17x12 cm és 12x14 cm közötti méretben
12460.

2 000 HUF
1935 Egyiptom, Asszuán. A bishari törzs tagjai, 3 db fotó kartonon, kettő hátoldalán feliratozva, a kartonon folttal, 17x12 cm és 12x15 cm közötti méretben/ 1935 Egypt, Assuan. The members of the tribe of Bishari, 3 pieces of photo on board, with writings on the back, with spotties on the board, between 17x12 cm and 12x15 cm
12461.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF