Number of items: 83
1923556
11108
341
Other collectibles
Zsolnay porcelán tábla, matricás, kopásnyomokkal, 12×14 cm
8 000 HUF
1923280
11109
341
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
5 000 HUF
1918071
11110
341
Other collectibles
Zsolnay vizet merő lány, alapmázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:10 cm, 14×15 cm
9 000 HUF
1918258
11111
341
Other collectibles
Zsolnay kagylót tartó női akt, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:12 cm
7 000 HUF
1918125
11112
341
Other collectibles
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
3 000 HUF
1918098
11113
341
Other collectibles
Zsolnay kis váza, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:11 cm
2 000 HUF
1918090
11114
341
Other collectibles
Zsolnay szüretelő pohár, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:16 cm
6 000 HUF
1918269
11115
341
Other collectibles
Zsolnay fekvő női akt, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:13,5 cm, h:23 cm
10 000 HUF
1921958
11116
341
Other collectibles
Zsolnay retró tányérok (5 db), fehér mázas vagy matricás, kopásnyomokkal, d:15-19 cm
1 000 HUF
1921977
11117
341
Other collectibles
Zsolnay retró tányérok, tálkák, kiöntő, kopás nyomokkal, összesen:6 dbd:10-23 cm, m:12 cm
1 000 HUF
1921863
11118
341
Other collectibles
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, kopott, 21×13 cm
1 000 HUF
1919892
11119
341
Other collectibles
Zsolnay virágos váza és tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm, ill. d: 12 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m