https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 199
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1713277
15613
341
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cumania 11. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Évkönyve. Szerk.: Dr. Bánszky Pál-Dr. Sztrinkó István. Kecskemét, 1989, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 644 p. Kiadói papírkötés, kis szakadással a hátsó borítón. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1713280
15614
341
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cumania 13. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Évkönyve. Szerk.: Bárth János-Dr. Sztrinkó István. Kecskemét, 1992, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 632 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1000 példányban.
Starting price:
1 200 HUF
1666435
15615
341
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón szakadással.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1758855
15616
341
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tanulmányok Sarkad múltjából. Szerk.: Komoróczy György. Sarkad, é.n., Sarkad Nagyközség Tanácsa VB. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1793349
15617
341
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, két-két térképmelléklettel. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1641441
15618
341
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1633803
15619
341
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Újpest története. Kézirat gyanánt. Bp., 1968, Chinoin Gyógyszer és Vegyészeti Termékek Gyára Sokszorosító Üzemében. Kiadói papírkötés, 117. oldalnál a kötés szétvált, a 117. oldal kijár, a 117-120. oldalakon tintás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1779116
15620
341
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Terézváros és munkásmozgalma. I-II. rész. I. rész: Pille György: A Terézváros kétszáz éve. II. rész: A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós. 1867-1945. Bp.,1970, VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága-MSZMP VI. kerületi Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói kartontokban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1644749
15621
341
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest történetének bibliográfiája II-V. kötet. Bp., 1963-66. FSZEK. Kiadói papír védőborítóval, Minden kötet jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1598671
15622
341
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1644680
15623
341
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Mindszent története és népélete. Mindszent, 1996. . Megjelent 1500 példányban. 655p.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1793165
15624
341
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment