https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 320
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1781313
18632
341
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Rendőrség 2004. Szerk.: Németh Lajos. Bp.,2005,Országos Rendőr-főkapitányság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
1763468
18633
341
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1808922
18634
341
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Emil Droonberg: Minnehaha. ("Kacagó víz."). Ford.: Losonczy Zoltán. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A Palladis Rt. számlájával.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1808909
18635
341
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Emil Droonberg: Alaszkai aranyvilág. Ford.: Medveczky Bella. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1809436
18636
341
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1791049
18637
341
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1906. Szerk.: Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1906, Korvin Testvérek, 8+366+40 p. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Starting price:
2 600 HUF
1791041
18638
341
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1763213
18639
341
0
2200
Books: Other rarities
Other collectibles
Cs. Szabó László: Vérző fantomok. Elbeszélések. "Jót 's jól!"München,(1979), Újváry "Griff" Verlag, 226+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1818929
18640
341
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1818753
18641
341
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vajda János kisebb költeményei. I. kötet. Bp.,1881, Aigner Lajos, 1 t.+2+293+7 p. Első kiadás. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső előzéklappal. Ritka!
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1684749
18642
341
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Mikszáth Kálmán: Országgyűlési karcolatai. Bp., 1892, Légrády Testvérek, 6+365 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötésben
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1687412
18643
341
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Budapest, 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment