https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 169

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:  Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.  Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.  Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel.  László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
16684.

Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db: Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel. László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Merz: Aller Anfang ist Merz - von Kurt Schwitters bis heute. Herausgegeben von Susanne Meyer-Büser, und Karin Orchard. Ostfildern-Ruit, 2000, Hatje Cantz Verlag. Német nyelvű, kortárs művészeti katalógus. Kiadói papírkötés.
16685.

Merz: Aller Anfang ist Merz - von Kurt Schwitters bis heute. Herausgegeben von Susanne Meyer-Büser, und Karin Orchard. Ostfildern-Ruit, 2000, Hatje Cantz Verlag. Német nyelvű, kortárs művészeti katalógus. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dali. Die Ausstellung. Katalog zur Ausstellung. 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16686.

Dali. Die Ausstellung. Katalog zur Ausstellung. 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Fieber Henrik: Modern művészet. Bp.,é.n., Élet. Átkötött modern egészvászon-kötés, jó állapotban.
16687.

Fieber Henrik: Modern művészet. Bp.,é.n., "Élet". Átkötött modern egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Vegyes katalógus tétel, 3 db:  Vilt Péter, Ujházi Péter, Idézőjelben. Különféle kiadásban. Jó állapotban.
16688.

Vegyes katalógus tétel, 3 db: Vilt Péter, Ujházi Péter, "Idézőjelben. Különféle kiadásban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Bp.,1965,Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3150 példányban.
16689.

Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Bp.,1965,Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3150 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Haranghy Jenő vázlatkönyvéből. Magyar Grafikusok Könyvei II. Bp.,1943, Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 4 t. Kiadói papírkötésben, foltos, a borítón kis szakadással, hiányos, csak 4 tábla. Számozott (450/112.), a szerző által aláírt, dedikált példány.
16690.

Haranghy Jenő vázlatkönyvéből. Magyar Grafikusok Könyvei II. Bp.,1943, Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 4 t. Kiadói papírkötésben, foltos, a borítón kis szakadással, hiányos, csak 4 tábla. Számozott (450/112.), a szerző által aláírt, dedikált példány.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
A régi és az új Erzsébet híd. Bp., 2003, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16691.

A régi és az új Erzsébet híd. Bp., 2003, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Kelemen Pál: Régi amerikai művészet. Ősi indián és spanyol gyarmati kor. 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16692.

Kelemen Pál: Régi amerikai művészet. Ősi indián és spanyol gyarmati kor. 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Helena Kozakiewicz-Stefan Kozakiewicz: A reneszánsz Lengyelországban. Fordította: Dobos Lídia, Gyurita Ilona, Havas Lujza, Körber Ágnes, Miklósi Judit. Bp.-Varsó, 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papír védőborítóban, kiadói karton-tokban, egyébként jó állapotban.
16693.

Helena Kozakiewicz-Stefan Kozakiewicz: A reneszánsz Lengyelországban. Fordította: Dobos Lídia, Gyurita Ilona, Havas Lujza, Körber Ágnes, Miklósi Judit. Bp.-Varsó, 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papír védőborítóban, kiadói karton-tokban, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
A drezdai képtár. Vál. és a bevezetőt írta: Wolfgang Balzer. Bp.,1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
16694.

A drezdai képtár. Vál. és a bevezetőt írta: Wolfgang Balzer. Bp.,1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Lyka Károly 2 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850.; Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1981-1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16695.

Lyka Károly 2 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850.; Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1981-1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment