Photo

Number of items: 272

cca 1960 Pécsi Sándor (1922-1972) kétszeres Kossuth-díjas színész, 3 db jelzés nélküli vintage fotó Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából, 18x12 cm és 24x18 cm + cca 1970 Keleti Márton (1905-1973) Kossuth-díjas filmrendező és Básti Lajos (1911-1977) Kossuth-díjas színész egy filmforgatáson, Réger Endre feliratozott vintage fotója, 18x24 cm
12292.

1 000 HUF
9
Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus fotója díszmagyarban. Strelisky fotó 1896.
12293.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1940 Horthy Miklós (1868-1957) üzemet látogat, kartonra ragasztott fotó, későbbi nagyítás, 17,5×23,5 cm
12294.

1 000 HUF
Samantha Fox (1966-) 4 db eredeti fotó / Original photo 17x27 cm
12295.

4 000 HUF
Robin Williams a Holt költők társasága című film egy jelenetében, sajtófotó, 23×20 cm
12296.

1 200 HUF
Maria Jeritza (1887-1982) cseh operaénekes dedikált fotója kartonlapon / Autograph dedicated by the celebrated Czech soprano singer 24x32 cm
12297.

4 000 HUF
1935 Sao Paulo, Apostol János (1903-1991) református lelkész és gyülekezete, háttérben nemzeti kiscímeres, Szentkoronás nemzeti zászlóval, Sao Paulo, Photo Sipos I., fotó kartonon, kopott borítóval, 12x17 cm
12298.

800 HUF
cca 1980 Kádár János olaszországi látogatáson. 2 db fotó. Angelo Palma. pecséttel jelzett. 24x18 cm
12299.

1 800 HUF
cca 1930 Amatőr filmfelvételeket tartalmazó filmtekercs, rajta részben Dr. Hóman Bálint (1885-1951) vallás és közoktatási minisztert is tartalmazó felvételekkel, 16 mm filmtekercsen.
12300.

5 000 HUF
1940 Marczell Mihály (1883-1962) a budapesti Központi Szeminárium egykori rektora, egyházi író..stb dedikált fotója, paszpartuban, üvegezett fa keretben, foltos paszpartuban, 11x8 cm
12301.

1 000 HUF
cca 1900 Budapest Margit sziget üveg dia pozitív 8x8 cm
12302.

1 800 HUF
1938 Szent István napi ünnepi felvonulás Budapesten, élen Horthy Miklós kormányzó és a katonai vezetők a testőrség díszfala között, Vajda fotó, hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozva, 11,5×15 cm
12303.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF