Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 79

1867. Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland Br emlékérem (39mm) T:2
30399.

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2

6 000 HUF
1885. Emlékérem a budapesti országos kiállításra Br emlékérem RUDOLF TRÓNÖRÖKÖS A KIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / AZ 1885-IKI BUDAPESTI ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS EMLÉK ÉRME, Knopp és Steiner Budapesten gyártói jelzéssel (38mm) T:2 ph., patina
30400.

1885. "Emlékérem a budapesti országos kiállításra" Br emlékérem "RUDOLF TRÓNÖRÖKÖS A KIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / AZ 1885-IKI BUDAPESTI ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS EMLÉK ÉRME", "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38mm) T:2 ph., patina

3 000 HUF
1892. Országos Magyar Daláregyesület / A Budapesti Orsz. Magy. Dal- és Jubileumi Ünnepély emlékére 1892 fém emlékérem szalagon (36mm) T:2- ph., szennyeződés, patina
30401.

1892. "Országos Magyar Daláregyesület / A Budapesti Orsz. Magy. Dal- és Jubileumi Ünnepély emlékére 1892" fém emlékérem szalagon (36mm) T:2- ph., szennyeződés, patina

2 000 HUF
1896. Milleniumi emlék / Árpád fejedelmé választása aranyozott réz emlékplakett, hátoldalán akasztóval (609g/207mm) T:2 oxidáció, ph. / Hungary 1896. Millenium memory / Election of Árpád gold plated copper commemorative plaque with wall hanger on back (609g/207mm) C:XF oxidation, edge error
30402.

1896. "Milleniumi emlék / Árpád fejedelmé választása" aranyozott réz emlékplakett, hátoldalán akasztóval (609g/207mm) T:2 oxidáció, ph. / Hungary 1896. "Millenium memory / Election of Árpád" gold plated copper commemorative plaque with wall hanger on back (609g/207mm) C:XF oxidation, edge error

36 000 HUF
97,30
105,88
1899. Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15. Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29,5mm) T:1-,2 kis patina
30403.

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29,5mm) T:1-,2 kis patina

2 000 HUF
1931. Autó-Motoros Hét 1931 - K.M.A.C. (Királyi Magyar Automobil Club) Budapest B.S.E. zománcozott Br plakett BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, sarkoknál lyukak függesztéshez (58x40mm) T:1-,2
30404.

1931. "Autó-Motoros Hét 1931 - K.M.A.C. (Királyi Magyar Automobil Club) Budapest B.S.E." zománcozott Br plakett "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, sarkoknál lyukak függesztéshez (58x40mm) T:1-,2

7 000 HUF
18,92
20,59
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős osztálya Háziverseny 1935 X. 6. II. zománcbetétes Br emlékérem, tokban (45mm) T:1-,2
30405.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős osztálya Háziverseny 1935 X. 6. II." zománcbetétes Br emlékérem, tokban (45mm) T:1-,2

3 000 HUF
~1940-1950. Fém, motorost ábrázoló emlékplakett (69x48mm) T:2
30406.

2 000 HUF
1943. Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság fém díjérem, hátoldalon gravírozva Úszómesterképző tanf. mellúszás III. (56mm) T:2
30407.

1943. "Magyar Királyi Kolozsvári IX. Honvéd Hadtestparancsnokság" fém díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszómesterképző tanf. mellúszás III." (56mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
1959. 10 éves az MTA Talajtani és Agrokémiai Kutató Intézete - Budapest 1949-1959 / Az I. Nemzetközi Agrológiai Konferencia 50 éves Budapest 1909-1959 aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (32mm) T:1-
30408.

1959. "10 éves az MTA Talajtani és Agrokémiai Kutató Intézete - Budapest 1949-1959 / Az I. Nemzetközi Agrológiai Konferencia 50 éves Budapest 1909-1959" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (32mm) T:1-

3 000 HUF
1966. Ruhatisztító KSZ 1951-1966 Br emlékplakett eredeti tokban, mellette két SZÖV. IPAR törzsgárda jelvény T:1-,2
30409.

1966. "Ruhatisztító KSZ 1951-1966" Br emlékplakett eredeti tokban, mellette két "SZÖV. IPAR" törzsgárda jelvény T:1-,2

2 000 HUF
~1970-1980. Társadalmi Munkáért zománcozott, aranyozott fém plakett (80mm) T:2
30410.

~1970-1980. "Társadalmi Munkáért" zománcozott, aranyozott fém plakett (80mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF