Number of items: 286

[Beke Ince Kristóf] Bekeházi Ince: A korszellem. Második kiadása ezen című munkának: Igaz-e hogy mindenben hátra vagyunk? Pest, 1838, Beimel József, X+6+384 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két lapon penészfolttal.
17556.

2 000 HUF
17557.

800 HUF
17558.

24 000 HUF
64,86
70,59
17559.

24 000 HUF
64,86
70,59
17560.

1 400 HUF
17561.

1 000 HUF
17562.

1 200 HUF
17563.

3 000 HUF
17564.

1 600 HUF
17565.

3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:   Közte 4 db mini könyv: Andruskó Károly: Lendava, Újtamás,Typo, Az Új Szó története, W. M. Mozart: Requiem.   Valamint Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Kiadói Egészbőr-kötésbe. Számozott példány (1200/738.) példány.   Karinthy Frigyes: Capillária. Bp.,1964, Magyar Helikon. Kiadói Egészbőr-kötésbe. Számozott példány (1700/892.) példány.
17566.

1 000 HUF
9
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., Az Élet Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés
17567.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF