Újabb Nemzeti Könyvtár. II. füzet. Gr. Zrínyi Miklós munkái. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 1 t.+113-222 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé foltos, borítóval.
Újabb Nemzeti Könyvtár. V füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 129-272 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes.
3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet.
5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet.
6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet.
Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /
Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.
Dickens Károly Karácsonyi történetei. 1-5. kötet.
1. kötet: Az elátkozott ember és az alku, melyet a Szellemmel kötött. Fordította: Balla Mihály. Harmadik kiadás. 213 p.+ 3 t.
2. kötet: A harangjáték: Történet a rossz tündérekről és néhány harangról, mely kiharangozott egy ó-esztendőt és beharangozott egy uj évet. Fordította: Balla Mihály. 192 p.+ 3 t.
3. kötet: Akinek tücsök szól a tűzhelyén... Fordította: Benedek Marcell. 188 p.+4 t.
4. kötet: Az élet küzdelmei. Fordította Benedek Marcell. 224 p.+3 t.
5. kötet: Karácsonyi ének prózában vagyis karácsonyi kísértet-história. Fordította: Benedek Marcell. 176 p.+3 t.
Bp.,é.n. (cca 1920-1921), Dante,(Thalia Kultura Rt.-ny.)
A kötéstábla és a gerinc rajza Végh Gusztáv munkája. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, jó állapotban.