Books: History

Number of items: 160

15786.

800 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt.,(Légrády-ny.), 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
15787.

2 800 HUF
7,57
8,24
Pókos Edit: A Boldogok szigete szimbúlum a Tuenkantajat-nemzedék értelmezésében. Bp., 1973. A szerző dedikációjával . 10p.
15788.

1 000 HUF
id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
15789.

1 200 HUF
Koppány Tibor hetvenedik születésnapjára. Tanulmányok. Szerk.: Bardoly István - László Csaba. Bp., 1998, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Papírkötésben, jó állapotban.
15790.

1 000 HUF
15791.

1 000 HUF
Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóban.
15792.

2 600 HUF
7,03
7,65
Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15793.

2 000 HUF
Letűnt civilizációk nyomában. Szerk.: Bourbon, Fabio - De Fabianis, Valeria Manfert. Bp., 1998, Alexandra. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15794.

2 000 HUF
15795.

10 000 HUF
27,03
29,41
Dr. Bolgár Erik: A Szovjetunió I. kötet. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15796.

1 000 HUF
15797.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: