1940-1943 2 db iskolai évkönyv:
1940 Budapest Székesfőváros Központi Fiú és Leány Szakirányú Kereskedőtanonciskolájának évkönyve. Az 1939-1940 iskolai évről. Az iskola fennállásának 7. évében. Közzétette: Dr. Vértes József. Bp.,1940, Iskola Igazgatósága, Athenaeum-ny., 5-40 p. Papírkötés, az első két lap hiányzik. Benne a tanulók és tanárok névsorával.
1943 Budapest Székesfőváros Központi Kereskedő Fiútanonciskolájának évkönyve. Az 1942-1943 iskolai évről. Az iskola fennállásának 10. évében. Közzétette: Dr. Tamás József. Bp.,1943, Iskola Igazgatósága,39+1 p. Papírkötés, a borítón kis szakadással, a címlapot követő lap hiányzik, az utolsó oldalon ceruzás jegyzettel. Benne a tanulók és tanárok névsorával.
1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
1943 5 db külföldi lap: Sie und Er, 4 száma, Schweizer Illustrierte Zeitung 1 száma. Benne számos érdekes írással, fotókkal, közte világháborús fotókkal, írásokkal. Német nyelven. Változó állapotban.