Antique

Number of items: 47

XX.sz.e apa a fiával, festett, elefántcsont, jelzett, m: 9,5 cm
11069.

29 000 HUF
78,38
85,29
11070.

5 000 HUF
Faragott nefrit karkötő, távol keleti írásjelekkel,repedéssel, foltos, d:7 (6) cm
11071.

15 000 HUF
40,54
44,12
XIX. sz.: Nagyméretű faragott velencei tükör. Faragott fa, gipsz rátétekkel, gazdagon díszítve. Gipsz díszek egy része megerősítésre szorul, hiányos. Tükör mérete: 103x61 cm, Teljes magasság 152 cm / Large carved mirror.
11072.

40 000 HUF
108,11
117,65
Solingeni, jelzett, gyöngyháznyelű, aranyozott pengéjű 12 darabos gyümölcskés, gyümölcsvilla és dióbontó készlet. / Set of 12 Solingen fruit fork, knife and nut openers. Gold plated, nacre handle
11073.

24 000 HUF
64,86
70,59
XIX. sz. vége: Einsiedler szignóval: Három fácánt ábrázoló bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzet: Einsiedler. / Art Nouveau sculpture bronze pheasants with marble base. Signed: Einsiedler. 35x12 cm
11074.

30 000 HUF
81,08
88,24
Nagyméretű ezüstözött ékszeres doboz fazettázott kristály-üveggel, (Weihnachten 1915 felirattal). /Fedél sarkában kis törés. 35 x 24 x 10 cm /  Antique silverplated glass jewelry box with faceted cut glass, 35 x 24 x 10 cm
11075.

30 000 HUF
81,08
88,24
XIX. sz. Ezüstözött asztalközép puttó szobrocskával 21 cm átmérőjű csiszolt üveg tartórésszel. / Antique silver plated centerpiece late 19th century with cut bowl /diameter: 8,26 in./, depicting cherub. 32 cm
11076.

28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1910 Jelzett (Paris) festett fa testű és fejű baba, mozgatható végtagokkal, piszkos, m: 57 cm
11077.

6 000 HUF
cca 1910 Jelzett (Unis France) festett porcelán fejű baba, mozgatható végtagokkal, piszkos, m: 55 cm
11078.

22 000 HUF
59,46
64,71
cca 1910 Jules Verlingue festett porcelán fejű baba, mozgatható végtagokkal, piszkos, m: 60 cm
11079.

26 000 HUF
70,27
76,47
Szecessziós Argentor kínáló kosárka, üvegbetéten apró csorbákkal, m: 12,5 cm
11080.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF