Nagy-Britannia DN "W C H F PRINC AVR ET ANNA MAG BRIT / STADHOULDER ADMIRAAL & KAPTTEYN GENERAAL VAN 7 PROVINTIEN" kétoldalas Br emlékérem (16,69g/41mm) T:3 ki. / Great Britain ND "W C H F PRINC AVR ET ANNA MAG BRIT / STADHOULDER ADMIRAAL & KAPTTEYN GENERAAL VAN 7 PROVINTIEN" double-sided Br commemorative medallion (16,69g/41mm) C:F cracked
Németország 2012. "Spanyolország / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1
Germany 2012. "Spanien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország 2012. "Szlovénia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1
Germany 2012. "Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország 2012. "Szlovákia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1
Germany 2012. "Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország 2012. "Hollandia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1
Germany 2012. "Niederlande / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Olaszország 1966. "Szent Cecília Konzervatórium és Akadémia - 1566-1966" jelzett Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Bertolino / S. Johnson (57,5g/0.800/49mm) T:2
Italy 1966. "National Academy of St Cecilia - 1566-1966" hallmarked Ag commemorative medal in original case. Sign.: Bertolino / S. Johnson (57,5g/0.800/49mm) C:XF
Olaszország 1975. "Bizet - Carmen opera centenáriuma" 5000L névértékű Ag emlékérem műanyag tokban T:1- (eredetileg PP)
Italy 1975. "Bizet - Centenary of the Carmen Opera" 5000 Lire? Ag commemorative medallion in plastic case C:AU (originally PP)
Orosz Birodalom 1883. "III. Sándor koronázása Moszkvában" Ag zseton (5,9g/26mm) T:2,2- ph. /
Russian Empire 1883. "Coronation of Alexander III in Moscow" Ag commemorative jeton (5,9g/26mm) C:XF,VF edge error