Books: Travelling, Local History

Number of items: 215

Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15036.

800 HUF
15037.

2 000 HUF
15038.

2 000 HUF
Emil Schulthess-Sigmund Widmer: Landschaft der Urzeit. Paysage de LAube des Temps. Eternal Landscape. Zürich, 1989, Artemis. Német, francia, és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
15039.

Emil Schulthess-Sigmund Widmer: Landschaft der Urzeit. Paysage de L'Aube des Temps. Eternal Landscape. Zürich, 1989, Artemis. Német, francia, és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.

1 000 HUF
15040.

200 HUF
0,54
0,59
14 db vegyes modern képes magyar útikönyv
15041.

1 000 HUF
Régi magyar világjárók. Összeáll.: Borsody Bevilaqua Béla. Bp., 1954, Művelt Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15043.

1 200 HUF
15044.

800 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga. Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.
15045.

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.

1 200 HUF
15046.

1 600 HUF
15047.

1 000 HUF
15048.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF