Sőtér István: Francia szellem a régi Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940,Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálta. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
A törzsek származásáról, avagy a kincsesbarlang. Fordította: Ormos István. A jegyzeteket Fröhlich Ida készítette. Az utószót Hahn István írta. Prométheusz könyvek. 8. Bp.,1985,Helikon. Kiadói papírkötés.
Horváth Henrik: Középkori budai fejek. Bp.,1941, Budapest Székesfőváros, 46+2 p.+57 t. ((I-L. számozva, a IV, XIII, XXVI, XLIIIXLVIII. lapnál melléklapok)+13 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót bekötötték, a címlap hátoldalán tiszteletpéldány bebélyegzéssel, névbejegyzéssel a címlapon.
Napoleon Szent Ilonai emlékiratai. Kiválogatta, fordította és jegyzetekkel ellátta: Timár László. Officina könyvtár 29. Bp.,1943,Officina. Kiadói kartonált papírkötés.
Alton Douglas-Jo Douglas: Birmingham:The War Years. Warwick, 2002, Warwick Printing. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, angol nyelven. A szerzők által dedikált. /
Paperbinding, with lot of black and white photograph, with autograph signatures of the authors.