Books: History

Number of items: 180

Joseph E. Davies: Moszkvai jelentés. Ford. Juhász Vilmos. Bp.,1945, Anonymus, 495 p. Átkötött egészvászon-kötés, fakó gerinccel, jó állapotban. Első kiadás.
15796.

2 600 HUF
7,03
7,65
15797.

2 200 HUF
5,95
6,47
15798.

2 800 HUF
7,57
8,24
Hóman Bálint: Bulgarisch-Ungarische Geschichtliche Beziehungen. Jahrbuch der Universität St. Kliment von Ohrida in Sofia, Ofizieller Teil, Jahrgang 1940/1941. Sofia, 1941, Unversitäsdruckerei, 209-217 p. Német nyelven. Papírkötés, felvágatlan lapokkal.  Hóman Bálint (1885-1951) történész, múzeum igazgató, politikus, miniszter aláírásával.
15799.

2 000 HUF
Első füzet. I-XVI. tábla. A Magyar Királyi Országos Levéltár Kiadványai. Szerk.: Dr. Csánki Dezső. Unicus! Több nem jelent meg. Bp., 1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda, LXII + 34 p. Kiadói papírkötés, a fekete-fehér képtáblák hiányoznak, a borítón szakadással, kis folttal, a gerincen apró hiánnyal.
15800.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kempelen Béla: A nemesség. Útmutató az összes nemességi ügyekben. Genealogiai és heraldikai kézikönyv. Bp., 1907, Benkő Gyula. Vászonkötésben, jó állapotban.
15801.

3 000 HUF
14
15802.

3 000 HUF
15803.

2 800 HUF
7,57
8,24
15804.

2 000 HUF
Frater Lénárt: Hunyadi magyar származása oklevelekben. Bp.,1937, (Vác, Kapisztrán-Nyomda), 124+4 p.+3 t. Kiadói papírkötés.
15805.

2 600 HUF
7,03
7,65
30
Jutaka Tazava-Szaburo Macsubara-Sunszuke Okuda-Jaszunori Nagahata: A japán kultúra története. Áttekintés. hn., 1987, Japán Külügyminisztérium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15806.

2 200 HUF
5,95
6,47
Hóman Bálint-Dr. Csapody Csaba-Dr. Bakács István János et alii.: Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+6 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, belül jó állapotban.
15807.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF