4 db művészeti katalógus: Hordozható napórák (1995), Mária királyné menyegzői öltözéke ([1984]), Buda a középkorban (1963), Szent István (1988). Papírkötésben, jó állapotban.
Emil Preetorius: Chinesische Holzschnitte. Insel-Bücherei Nr. 164. Lepizig, 1958, Insel-Verlag. Kétoldalas és egy egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.
191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /
With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
Palotás László: A renaissance Magyarországon. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. N. 22. Katona Imre: La Prédication de Saint Jean-Baptiste de Bruegel. Bp.,1963, ny.n., 41-69+145-168 p. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Katona Imre (1927-) művészettörténész dedikációjával.
Műhelytitkok sorozat 10 kötete:
Fekete Tamás: Szobrászat.
Péter Vladimir: Fémek, kövek, mesterek.
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete.
Karátson Gábor: A festés mestersége. (Festészet II.)
Karátson Gábor: Miért fest az ember.
Kováts Albert: A rajzról.
Szenes Zsuzsa: Kelmék és hímzés.
Finta József: Építőkockák - épületkockák.
Szabados Árpád: Metszés és nyomtatás.
Csiba Éva: Bőrművesség.
Bp.,1970-1982, Corvina. Kiadói papírkötés, az egyik címlap foltos, volt könyvtári példányok.