Books: Architecture, Art

Number of items: 162

Bagyinszky Zoltán-Buzás Gergely: Magyarországi reneszánsz építőművészet. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.
16697.

1 200 HUF
Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16698.

1 200 HUF
Otto Kümmel: Meisterwerke Japanischer Landschaftkunst. Berlin,1939, Woldemar Klein, 28+2 p.+12+X t. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti, és fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal, egy színes kihajtható táblával. Kiadói papírkötésben, szakadt védőfóliával.
16699.

1 200 HUF
Monet és barátai. Kiállítási katalógus. Bp.,2003, Vincze. Kiadói papírkötés, jó állapotban
16700.

2 000 HUF
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Byssz Róbert rajzaival. Bp.,(1942), Biró, 188+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
16701.

1 000 HUF
Halmy Miklós. A Motívum Működése. Halmy Miklós Munkácsy Mihály díjas festőművész munkássága 1960-2000. Bp.,2002,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16702.

1 600 HUF
Kunsthistorisches Museum. Bécs. Szerk.: Georg J. Kugler. A világ nagy múzeumai. Bp.,1991, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16703.

1 000 HUF
16704.

1 000 HUF
David Piper: A művészet élvezete. Bp., 1999, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
16705.

1 600 HUF
Vincent Van Gogh. Vienna,1936,Phaidon. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16706.

1 200 HUF
Vegyes katalógus tétel, kb. 80-90 db, közte aláírtakkal, és dedikáltakkal is, valamint Bartha László (1908-1998) 3 db üdvözlő kártyája, és 1 db levele, saját kezű soraival, a saját és felesége aláírásával, alapvetően jó állapotban, dohos.
16707.

8 000 HUF
Illés Gábor: A gerendaház. hn., én., Starfield Publisching-Provence-Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, foltos hátsó szennylappal.
16708.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF